Bezpieczeństwo podczas jazdy busem

Kwestia bezpieczeństwa busów to temat często poruszany w mediach, szczególnie w momencie wypadku. Głównymi przyczynami incydentów jest przeważnie naruszenie zasad bezpieczeństwa przez przewoźnika w postaci niedozwolonej liczby pasażerów, złego stanu technicznego pojazdu czy nie odpowiedniego zachowania podróżujących.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

http://busymustang.pl/ przewozy do niemiec, busy do niemiecNasza firma Busy Mustang dokłada wszelkich starań aby utrzymać poziom bezpieczeństwa podczas przewozów międzynarodowych przy zachowaniu atrakcyjności cen. Dzięki nowoczesnej flocie busów, które są coraz bezpieczniejsze oraz doświadczonym kierowcom osoby korzystające z naszych usług nie muszą się niczego obawiać. Nasi kierowcy doskonale znają trasę, wiedzą na które odcinki muszą zwrócić szczególną uwagę. Przed każdą podróżą pojazdy zostają sprawdzone pod kątem sprawności, a do trasy wybieramy wypoczętego i doświadczonego kierowcy. Bardzo przestrzegamy tej kwestii ze względu na doniesienia o wypadkach z powodu zmęczenie kierowcy. 

Aby podróż do Niemiec lub Holandii busem przebiegła sprawnie i bez komplikacji należy stosować się do pewnych reguł. Wiele osób przyjmuje leki, dlatego powinno się przyjąć środki przed podróżą, aby uniknąć komplikacji podczas przejazdu oraz upewnić się czy osoba ma lekarstwa przy sobie (na przykład w bagażu podręcznym). Podczas odbywania przejazdu nie należy zbytnio rozmawiać z kierowcą. Rozmowa rozprasza uwagę i może doprowadzić do wypadku. Kolejną z zasad bezpieczeństwa jest trzymanie swojego bagażu podręcznego “pod ręką”, ponieważ podróż odbywa się z osobami nieznajomymi. Należy zachować szczególną nocą i w przypadku przyjmowania środków nasennych. Podczas podróżowania najlepiej nie mieć przy sobie zbytnio dużej ilości gotówki. Jeżeli w busie dzieję się coś niepokojącego (na przykład niestosowne zachowanie, któregoś z pasażerów czy choroba) należy o tym powiadomić kierowcę. W busie należy zachowywać się kulturalnie i odpowiednio. Podczas podróży do Niemiec czy Holandii konieczne są krótkie postoje. Nie oddalać się zbytnio od busa czy pozwolić aby grupa na nas czekała czy szukała. Na postoju również powinno się wykazać szczególną uwagą aby nie zostać ofiarą kradzieży. 

Stosując wyższej wymienione zasady bezpieczeństwa przewóz do Niemiec lub Holandii powinna przebiec bez zakłóceń. Busy Mustang świadczy usługi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Jednak część obowiązku spoczywa na pasażach. 

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl