Holandia to kraj chętnie odwiedzany przez naszych rodaków. Przeważnie wyruszają, by tam pracować, choć nierzadko zdarza się i tak, że chcą zwiedzić Niderlandy czy też odwiedzić znajomych. Polacy często też wracają do ojczyzny – albo w odwiedziny czy na święta, albo na dłużej, być może nawet na stałe. Jakkolwiek by było – wyprawa powinna odbyć się nie tylko w komfortowych, ale także bezpiecznych warunkach. Poza tym wyjeżdżający zwraca uwagę na cenę przejazdu. Dlatego zamiast podróżować własnym samochodem czy tym bardziej samolotem lepiej wsiąść do busa.

Przewozy Holandia-Polska

Dlatego też jako firma przewozowa oferujemy przejazdy busami z Holandii do Polski. Na podróżnym nie spoczywa odpowiedzialność zaplanowania tras.

Busy Holandia-Polska

Układamy je tak, aby były najdogodniejsze dla klienta. Ponadto nad bezpieczeństwem podróży czuwają nasi doświadczeni kierowcy. Aby mieć pewność – poddajemy flotę regularnym przeglądom. Pojazdy są wyposażone w liczne udogodnienia: wygodne siedziska, sieć wi-fi czy klimatyzację. 

Busy Holandia-Polska codziennie

Poza tym, że kursujemy od drzwi do drzwi, oferujemy również codzienne przejazdy. Jeździmy zarówno rano, jak i wieczorem. Obydwie pory dnia mają swoje zalety. Wstający skoro świt, będą woleli wyruszyć wcześniej, natomiast zwolennicy nocnych podróży zdecydują się na późniejszy kurs. 

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl