Kilka powodów, dla których warto wyjechać do Niemiec lub Holandii

Renault Trafic PassengerNasza firma transportowa już od kilku dobrych lat jeździ pomiędzy Polską, Niemcami a Holandią. Prowadzimy kursy zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i dla turystów. Co zatem warto zobaczyć w Holandii i Niemczech, jadąc naszymi busami?

 

 

Nowy, lepszy świat?

Z pewnością nie do końca. Ok, może kiedyś przejazdy do Holandii bądź Niemiec wiązały się z możliwością zobaczenia świata, o którym tutaj w Polsce trudno było nawet marzyć. Dziś – wbrew pozorom – stopień rozwoju naszych krajów zbliżył się do siebie. I to widać, porównując ze sobą te trzy kraje.

Rewolucja transportowa

Wyjeżdżając do Holandii bądź Niemiec wciąż trudno się przyzwyczaić, że w tych krajach może tak dobrze (i oryginalnie) funkcjonować transport publiczny. Czy wiecie, że w Niemczech jeszcze na początku XXI wieku jazda autobusem pomiędzy miastami była całkowicie niemożliwa? A czy wyobrażacie sobie, że w Holandii mamy do czynienia z całkowitą unifikacją opłat za komunikację miejską i krajową? Więcej o transporcie publicznym w Holandii dowiecie się tutaj.

Rewolucja kulturalna

Nie twierdzimy, że w Niemczech bądź w Holandii kultura społeczeństwa swoi na wyższym poziomie. Może nie tyle jest ona „wyższa”, co raczej – inna. Dla nas Polaków popularne bary z marihuaną są czymś oryginalnym. Podobnie zresztą jak niemiecki porządek (często nawet do przesady).

Dlaczego warto tam jechać z nami?

Nasza firma transportowa sprawi, że w końcu przestaniesz o tych wszystkich „nowościach” czytać w Internecie, lecz zobaczysz je na własne oczy. Co więcej – w scenerii pięknych, panoramicznych okien naszych 9-osobowych busów. Jadąc np. do Holandii, z poziomu wygodnego fotela zobaczysz, jak wygląda naprawdę życie w Niemczech. Zapewniamy, że wygląda ono zgoła inaczej niż u nas.

Gwarantujemy, że realizowane przez nas przejazdy do Holandii i Niemiec realizujemy w najwyższym, możliwym standardzie. Dzięki częstym kursom, możesz z nami zaplanować sobie wyjazd nawet na dwa, trzy dni. Widzisz jak niewiele trzeba, by zobaczyć piękno i charakter zachodniej Europy?

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl