Busy Polska

Nasz główny rejon działania to województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie oraz małopolskie.Właśnie dla Państwa stworzyliśmy rozbudowaną sieć połączeń. Dzięki niej codziennie pokonujemy trasy do Niemiec i Holandii. Robimy to o różnych godzinach, aby Klient mógł dopasować wyjazd do swojego grafika.

Przewozy międzynarodowe

Wyjeżdżamy zarówno z większych miast czy stolic wojewódzkich, jak Wrocław, Opole, jak i mniejszych nieco mniejszych miast i miasteczek południowej Polski!

Dzięki temu mają Państwo bardzo szeroki wybór miejscowości, z których życzą sobie zaczynać podróż. Wszystkie kursy wykonuje doświadczona ekipa kierowców, która zawsze bezpiecznie dowiezie Państwa do celu!

Przewozy do Niemiec

Wysyłamy codziennie busy do Niemiec. Wciąż wielu rodaków wybiera się za naszą zachodnią granicę w celach zarobkowych, turystycznych lub w odwiedziny do znajomych, przyjaciół czy rodziny.

Układamy trasy tak, aby podróż nie tylko przebiegła szybko, ale była jak najmniej uciążliwa.

Przewozy do Holandii

Również Niderlandy są stałym punktem docelowym naszych wyjazdów. Nasi kierowcy doskonale znają sieci tras europejskich. Planują więc, by przejazd odbył się zgodnie z przewidywanym planem, a pojazd z pasażerami dotarł na miejsce zgodnie z założeniami.

Niezawodne busy

Busy do Holandii i Niemiec muszą być niezawodne. Dlatego udostępniamy w pełni sprawne, bezawaryjne modele. Stawiamy w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo. Lecz nie mniejszą miarę przykładamy do tego, żeby wielogodzinna podróż upłynęła w sympatycznej atmosferze. Służą temu wygodne fotele, nowoczesne ekrany LCD oraz darmowy, dostępny na całej trasie internet.

busy Polska

 

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl