Busy do Holandii

Sytuacja na rynku pracy w Polsce skłania niektórych z nas, by skorzystać z usług firmy oferującej busy do Holandii. Wielu Polaków podejmuje pracę w Niderlandach. Sami albo kiedyś jechaliśmy, albo znamy osoby, które kiedykolwiek wyjechały do Holandii, by podreperować budżet. Mimo upływu lat wciąż jest to atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy szukają pracy poza ojczyzną. Co więcej, Niderlandy nadal są w ścisłej czołówce naszych celów zarobkowych.

Przejazd do Holandii z Polski zajmuje od 10 do nawet 20 godzin – w zależności od miejsca wyjazdu i punktu docelowego. Tak długa droga jest męcząca, w szczególności dla kierowcy. Chcąc zaoszczędzić sobie wysiłku związanego z podróżą, warto skorzystać z propozycji firmy transportowej.

Busy Polska-Holandia

Dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy transport busami do Holandii. Startujemy z wielu województw zachodniej Polski, takich jak opolskie, śląskie czy dolnośląskie. Pomożemy  Państwu osiągnąć najlepsze lokalizacje w Holandii. Swoje przystanki mamy w największych miastach, jak: Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Groningen i wiele innych. Pozwala to Państwu zaplanować swój wyjazd według własnych preferencji.

Nasza nowoczesna flota wyposażona jest w takie udogodnienia jak: internet wi-fi, monitory LCD czy klimatyzację. Dzięki nim podróż przebiegnie szybko i w przyjemnej atmosferze.

Busy do Holandii cena

Oferujemy rejsowe przejazdy w atrakcyjnej cenie, bo już od 230 złotych. Na życzenie większej grupy klientów realizujemy transfer w dowolne miejsce kraju.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z rozkładem tras i połączeń. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl