Busy do Holandii

Niepewna sytuacja na rynku pracy w Polsce zmusza część z nas do obrania kierunku na zachód. Wielu Polaków podejmuje pracę w Holandii. Sami albo kiedyś jechaliśmy, albo znamy osoby, które kiedykolwiek wyjechały do Holandii, by podreperować budżet. Mimo upływu lat wciąż jest to atrakcyjna oferta dla wszystkich niemogących znaleźć pracy w Polsce. Co więcej, Niderlandy nadal są w ścisłej czołówce naszych celów zarobkowych.

Przejazd do Holandii z Polski zajmuje od 10 do nawet 20 godzin – w zależności od miejsca wyjazdu i punktu docelowego. Tak długa droga jest męcząca, w szczególności dla kierowcy. Chcąc zaoszczędzić sobie wysiłku związanego z podróżą, warto skorzystać z usług firmy transportowej oferującej przewozy do Holandii.

Komfortowe przewozy Polska-Holandia

Dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy transport busami do Holandii. Startujemy z wielu województw zachodniej Polski, takich jak opolskie, śląskie czy dolnośląskie. Pomożemy  Państwu osiągnąć najlepsze lokalizacje w Holandii. Swoje przystanki mamy w największych miastach, jak: Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Groningen i wiele innych. Pozwala to Państwu zaplanować swój wyjazd według własnych preferencji.

Nasza nowoczesna flota wyposażona jest w takie udogodnienia jak: internet wi-fi, monitory LCD czy klimatyzację. Dzięki nim podróż przebiegnie szybko i w przyjemnej atmosferze.

Busem do Holandii już od 230 zł

Oferujemy rejsowe przejazdy w atrakcyjnej cenie, bo już od 230 złotych. Na życzenie większej grupy klientów realizujemy transfer w dowolne miejsce kraju.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z rozkładem tras i połączeń. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

© Busy Mustang 2014 | Regulamin | Wykonanie: Getso.pl